Terra incognita Zemanta. Vytvořte nejlepší blog. Jak to funguje?

Ilustrační obrázek
Každou minutu každého dne, 270.000 slov je napsána na Blogger.com
Miliony lidí po celém světě používající blogger, pochází ze zemí mimo Severní Ameriku . Země po USA?

Brazílie, následuje Turecko, Španělsko, Kanada a Spojené království)
Nejoblíbenější sport pro naše bloggery?

 Fotbal (to je fotbal pro zbytek světa), tedy více než čtyřikrát větší než  jiný sport, baseball...


Jsme stále hledají nástroje k blogování jednodušší, a řada z nás na Blogger týmu se stali velkými fanoušky Zemanta.

Zemanta je browser plug-in pro Firefox a IE, a je k dispozici jako bookmarklet pro Chrome a Safari.

Funguje to takto: když psát svůj blog post v blogu, Zemanta otevírá sidebar vedle Blogger post editor. Poté, co jste napsali pár vět, Zemanta analyzuje slova v příspěvku, a navrhuje, obrázky a video, které jsou relevantní pro váš post, jedním kliknutím se do nich vloží svůj příspěvek.
Kromě Zemanta hledá slova / fráze, je obeznámen s, a usnadňuje spojení těchto slov, aby se adresy URL, ví. Věty se objevují bezprostředně pod post redaktora v Blogger, a kliknutím na ně se automaticky vytvoří odkazy Zemanta doporučuje. Ne více zvýraznění textu, kliknutím na "odkaz", vkládání URL - stačí kliknout na slovo, které chcete souvisí, a Zemanta rukojeti vytvoření odkazu - na webových stránkách, mapy, videa nebo obrázky.

Blogger Etikety jsou jednodušší pro použití s Zemanta taky: Zemanta automaticky navrhuje štítky pro vaše založené na textu, odesílání a vytváří štítky pro vás, pokud budete chtít.

A konečně, "Poslední aktualizace" vám seznam blogu z jiných blogů píše o podobných tématech. Je to skvělý způsob, jak poznat stránek mluvit o podobných tématech, a pokud byste chtěli svou čtenáři těchto výrobcích pro další čtení, kliknutím na ně v sidebar vložky jako "Související čtení" odkazy ve spodní části vašeho post ( viz níže).

Pokud máte pár minut, následující video přezkoumání Blogger uživatele Zapojte SEO dělá dobrou práci zahrnující jak Zemanta pomáhá ušetřit čas a zároveň podpořit váš blog posts. Tento blog post doprovázející reivew je rovněž vhodné ke čtení.

K překladu Blogger.Buzz použit Translator Google a průběžně upraven překlad ručně.


Zdroj: stránka je testovací - očekávejte různé nedokonalosti na kterých se průběžně pracuje...

MENU a ŠTÍTKY:

Videa Žena je původce činu Kočky Sobě Krásné je žít Zaláskujte se Cesta pro lásku Láska Základ poznání Fotografie Momentky a cesty Sociální sítě Videa o lásce komentáře úvahy Moudro pro tento den Pohádka lásky Zdraví internet Den pro tebe Marie Rottrová Zamilovaný Zdraví a pohyb Šťastné dětství Karel Kryl a Láska bláznivá Líbej mě Příroda kvete Trubka Vzpomínky What is love Úsměv Google Hněv milenců Humor Jaro Karel Kryl Koledy Lavičky Lidové písně Nemoci lidské Přátelství Příroda Příroda a my Rodina Srdce jako kámen Tipy a návody Verše jako píseň Vlado Kumpan Vtipy a humor Vánoce Věda a svět Waldemar Matuška Úsměv pro mne Štěstí Anekdoty a vtipné příspěvky Blondie Chtíc aby spal Cicero O stáří Citáty Dětská radost Heavy Metal Hvězdy Ježíšek Josef naše láska Jít pro lásku Kiss Me Kocourek Komentář Kočka domácí Květy Lindsey Stirling Lita Ford Mike Oldfield Mix videa O zdraví O životě Once Upon A Time In The West Pitná voda a jiné nápoje Poděkování Radůza Rostliny Smích Srdce ze skla Terra incognita Velikonoce Verše Violin Concerto Vyznání pro Pepču Výlety When I Fall In Love Zvyky Úsměv Anny AMOR UT LACRIMA Amy McDonald Android Atavismus Až na dno Bez černý Bolesti v zádech Bon Jovi Bonnie Tyler Božejáci Brilianty Básník zpěvák a genius doby Bílá růže Bůh Christina Aquilera Cinderella Close My Eyes Forever Diamanty Divoký horský tymián Dvojčata a housle Dělání El Condor Pasa Fernando Lopez Gigliola Cinquetti Gigliola Cinquetti - Non ho l'età in 1964 with 16 years old. Goodbye My Lover Herman's Hermits Historical music Hlad Hlaváček jarní Houbaření Indiánský systém Iveta Bartošová Jahody zahradní Jak správně líbat Janine Jansen Jaterní poruchy a životospráva Jea Paul Belmondo Jen pro ten dnešní den Jiří Vašíček John Denver Judith Durham The Seekers Kaštany Keep smiling Kolotoč svět Kryl Zapření Petrovo Kvítek jabloňový Kámen Ledviny Leonardo da Vinci Les Lilie Londýn Loudá se půlměsíc Love Story Lékaři Léčivé rostliny Lída Baarová Malware Marcus Tullius CICERO Markéta Hejná Marlene Dietrich Mince Mireille Mathieu Modlitba Modrý sarafán Muži Naše kuchyně Negativní emoce Noreply O Shenandoah Ovidius Panorama hor Paul Anka Diana Perská kočka Perský kocourek Sammuel Peru Pes velký švýcarský Petr Novák Pomlázka Potraviny Prodaná nevěsta Prostata Předehra Předjaří Přítel RZP Rande Rangers Rebelové - Mně se líbí Bob Recepty k vaření Roman Šebrle Rychlá péče Sammuel Saša Lendero Sdílení Senioři Sestry Allanovy Skutečné příběhy Sladké višně Smartphone Strach Stáří Symboly Tenkrát Time in The West Trubka v hudbě U Zborova Veverka Václav Havel Výživa W. A. Mozart: Turecký pochod William a Kate Yvetta Simonová Yvonne Přenosilová Zdeničko má Zemanta Zlato Zlatá šedesátá blogger.com internetové úložiště pirátství Úvod a přivítání Úzkost Čtyřčata Šperky Švýcarský salašnický pes

Oblíbené příspěvky

Vybraný příspěvek

Naše zahrádka a lilie. Žlutý květ. Příroda kvete.

Lilie žlutý květ na zahrádce Lilie můžeme vysazovat do trvalkových záhonů, jako solitéry i jako doplňkové rostliny k různým výsadbám okr...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...